View this email in your browser
11-12-2018
Sizmek DCO

Dijital en iyi ölçülebilen mecra olduğundan tüm markaların dijital kampanyalarında hedefleri çok zorlayıcı olabiliyor. Reklam yatırımlarından beklenen getiriyi elde etmek için kampanyayı etkin yönetmek, doğru kişiye doğru zamanda ilgileneceği mesajı göstererek verimliği artırmak gibi farklı yöntemler geliştirmek gerekiyor. Dynamic Creative Optimization bu noktada markaların yardımına koşuyor.
 

Sizmek DCO Hayatınızı Nasıl Kolaylaştırır?
  1. İlgi: Büyük ölçekte kişiye özel mesaj vererek hedef kitlenizde ilgi uyandırın. Mevcut müşterilerinize, satın alma niyetlilerine, sizden haberi olmayanlara, rakiplerinizi tercih edenlere, farklı farklı lokasyondakilere, farklı yaş gruplarına, ilgi alanlarına farklı cümlelerle hitap edin.
  2. Üretim Verimliliği:  Markaların segmentleri büyüdükçe üretilecek kreatif versiyonu katlanıyor. Bu da kreatif üretiminin çığ gibi büyümesini sağlıyor. Sizmek DCO tam da bu sorunu çözmek için tasarlandı. Onlarca kreatif üretmeyin, tüm versiyonları tek kreatifte toplayın, tek kodla yayına çıkın, gerektiğinde kolayca revizyon yapın. Hem zamandan kazanın, hem insan kaynaklı hataları azaltın.
  3. Performans:  Bilinirlikten satın almaya kadar her aşamada kişisel mesajlara ek olarak detaylı ölçüm ve otomatik optimizasyonla conversionlarınızı artırın. ABD marka profesyonelleri arasında yapılan bir araştırmaya göre kişiye özel mesaj veren markalar cirolarında vermeyenlere oranla %10’a kadar daha fazla artış kaydediyor.

Turkey@sizmek.com adresinden bize ulaşın, birlikte somut geri dönüşler alacak DCO kampanyaları tasarlayalım.
turkey@sizmek.com


This email was sent to *|EMAIL|*
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
*|LIST:ADDRESSLINE|*

*|REWARDS|*