13-11-2018

İçgörülerle Markanızı Güçlendirin
Sizmek DSP, 10 yaşındaki yapay zekası sayesinde kampanyalarınızı ve tüketicilerinizi daha iyi tanımanızı sağlıyor. Sizmek DSP ile geri dönüşlerinizi artıran mecraları, zamanları ve sayısız faktörü belirleyin, sonraki kampanya stratejinizi gerçek kampanya datanızla besleyin. İşte Sizmek DSP’nin yapay zekayı, tam ihtiyacınız olan yerde nasıl ortaya çıkardığını gösteren üç örneği videolarla sizlere sunuyoruz.

Önemli Trendleri Top Insights Raporu ile Görselleştirin
Yayında olan kampanyanın performansına göz atmak ister misiniz? Top Insights raporu, kampanya performansı üzerinde en önemli etkiye sahip tüketici, kampanya ve içerik bazlı faktörleri hızlı ve kolay bir şekilde anlamınıza yardımcı olacak görseller sağlar.
Model Attributes Raporumuzla Daha Yakından Bakın
Model Attributes raporu, kampanyanızda kullandığınız modelleri şeffaf bir şekilde görmenizi sağlar. Model Attributes raporu ile, Sizmek Yapay Zekasının satın alma kararını nasıl verdiğini, kampanyanız için etkilerini gösterir.
Optimizasyonu Görselleştirmek için Marketing That Learns Grafiğini Kullanın
Yapay zeka, kampanya devam ettikçe en iyi performansı sağlayan kullanıcı özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinir. Marketing That Learns grafiğiyle, DSP’nin tüketicilerinizi öğrendiği ve zamanla performansınızı optimize ettiği bu süreci olduğu gibi takip edebilir, izleyebilirsiniz.
Turkey@sizmek.com adresinden bizimle temasa geçin, markalarınızı güçlendiren içgörüleri birlikte keşfedelim.
turkey@sizmek.com


This email was sent to *|EMAIL|*
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
*|LIST:ADDRESSLINE|*

*|REWARDS|*