Sizmek ile İlgiyi Yakalayın!
 
Markanızın kampanyalarda verdiği mesajın belirlenen KPI’lara ulaşabilmesi için en önemli adımlardan biri tüketicinin dikkatini çekebilmesidir.
Günde mecra tüketimine göre ortalama 4,000 ile 10,000 reklama maruz kaldığımız (Forbes) düşünülürse dikkat çekmek hiç de kolay değil. Her adımda hayatınızı kolaylaştırmayı hedefleyen Sizmek tüketicilerinizle temasınızda farklı kreatif seçeneklerinizi deneyip hikaye örgüleri oluşturarak dikkati basit adımlarla artırabilmeniz için yine sizi düşünüyor. Sizmek platformundan kolayca yönetebileceğiniz Delivery Groups özellikleri sayesinde ilgi çekip akıllarda kalın ve rakiplerinizden bir adım öne geçin.

Ağırlıklı Rotasyon
Kullanıcılarınıza ulaşırken birden fazla kreatif seçeneğiyle yola çıkın. Dilerseniz tüm kreatifleri eşit oranda gösterilecek şekilde yayına alın, dilerseniz öne çıkarmak istediklerinizin ağırlığını siz belirleyin.

Sıralı Rotasyon
“Sequenced rotation” ile birbirini takip edecek hikayeler anlatan kreatifler oluşturun, kullanıcıların kreatiflerinizi merakla beklemesini sağlayın.

Zaman Bazlı Rotasyon
Zaman bazlı rotasyonla, hangi reklamın ne zaman gösterileceğine siz karar verin. Örneğin, haftanın her günü için farklı bir hikaye hazırlayın, gündüz ve gece için farklı mesajlar verin.

Turkey@sizmek.com adresinden bize ulaşın, tüketicilerin ilgisini çekecek kampanya kurgularınızı birlikte oluşturalım, onları müşterilerinize dönüştürelim.
Amazon Dünyasından Haberler
Amazon Blockchain Yatırımı Yapıyor
Amazon reklamcılık ekosisteminin güvenliğini artırmak ve reklamverenlere taahhüt edilen yayınların %100 gerçekleştiğinden emin olmalarını sağlamak için Blockchain teknolojisine yatırım yapıyor.
Blockchain uzmanlarıyla birlikte çalışmaya başlayan Amazon reklamverenlere hızlı ve güvenli reklam ticareti için önemli bir adım atıyor (Daha fazlası burada).

Amazon Reklamverenlere Daha Fazla Data Sunmayı Planlıyor
Amazon reklamverenlere reklam kampanya datalarını Amazon platformu datalarıyla birleştirebilecekleri ve ölçüm datalarını zenginleştirebilecekleri bir ortam hazırlıyor. Markalar, 2020’de Beta olarak teste açılacak platform ile yeni müşteriler/düzenli müşteriler gibi detaylı segmentasyonlar yapabilecek. (Daha fazlası burada).

 
View this email in your browser


This email was sent to *|EMAIL|*
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
*|LIST:ADDRESSLINE|*

*|REWARDS|*