Sizmek İle İşler Çok Hızlı!

Hayat zaten çok hızlı, zamana karşı yarışırken Adserver'a kampanya girmek de çok hızlı ve kolay olmalı. 
Briefin oluşmasından, en son yayın faturası gelene kadar herkesin sadece kendi uzmanlığında en etkin zamanı harcaması gerektiğini bilen Sizmek ile yayın girişlerinin ne kadar hızlı ve kolay olduğunu biliyorsunuz, değil mi?

Kampanyanızda az sayıda placement var ise, ADD NEW ile;  satırlarca bir medya planınız varsa EXCEL EXPORT ile, ister manuel ister copy-paste ile veya zaten girdiğiniz bazı satırları EDIT ederek revizeler yaparak zaman kazanabilirsiniz.


Sizmek DCO ile hayat çok kolay!
Hedef kitlenizle doğru mesaj ile iletişim kurabilmeniz için Sizmek DCO yanınızda! Sizmek tek noktadan DCO yönetimini kolaylaştırmak için birçok şablon ve hedefleme stratejisini araçlarında sunuyor.
 

Sizmek ile Rich Media!
Yaratıcı fikirlerinizi Sizmek teknoloji desteği ile kolaylıkla hayata geçirin! Hazır kod taslakları ile, kısa sürede kolayca rich medialar üretin, yayınlayın!
 
Bunların hepsi nasıl mı? Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin ; turkey@sizmek.com
Amazon Dünyasından Haberler
Amazon Attribution, sosyal medya ölçüyor!
Rakiplerinden farklı olarak canlı kampanyalarda bile ROI raporlayabilen Amazon Atrribution platformuna yeni bir özellik eklendi:
Reklamverenler, sosyal medya kampanyalarının tıklama bazlı takibini yapabilecek. Platform böylece search, email, display ve videoya ek olarak sosyal medya kanallarında da yapılan reklamların alışverişe doğrudan etkisini raporlayabilir hale geldi.
( Daha fazlası burada)
 

Amazon 3.236 uydu ile ucuz internet erişimi sağlayacak!
Amazon, internet erişimi hiç olmayan veya yeterli internet hizmeti alamayan topluluklara, yörüngeye yerleştireceği 3.236 uyduyla internet erişimi sağlamayı planlıyor. Uyduların yerleştirileceği bölgelerle Dünya nüfusunun %95’ine ulaşılacak. Project Kuiper isimli çalışma, “Geniş bant internete erişimi olmayan on milyonlarca insana hizmet vermeyi öngören uzun vadeli bir proje” olarak değerlendiriliyor. (Daha fazlası burada)

 
View this email in your browser


This email was sent to *|EMAIL|*
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
*|LIST:ADDRESSLINE|*

*|REWARDS|*