Sizmek DCO Başarı Hikayeleri

Sizmek DCO ile hayata geçen başarılı kampanya hikayeleriyle beraberiz. Globalde Air Asia ve American Eagle Outfitters, DCO kampanyaları ile kendi başarı hikayelerini yazdı!
Air Asia
Endonezya’nın önde gelen havayolu şirketlerinden olan Air Asia, retargeting kampanyalarındaki uzun hazırlık süreçlerinden memnun değildi. Bu süreçte Sizmek Dynamic Creative teknolojisine güvendiler ve böylece binlerce versiyonu bulunan kreatiflerin oluşturulmasında kaybedilen zamandan tasarruf ettiler.
Sizmek ile 5,500’den fazla kreatif versiyonu her hafta yeni başlıklar ve görsellerle güncellendi.
Air Asia, Sizmek DCO ile gerçekleştirilen kişiSelleştirilmiş kreatiflerle, önceki retargeting kampanyalarına göre 5 kat daha fazla ROI sağladı.
American Eagle Outfitters
American Eagle Outfitters, ürünlerini görüntüleyen fakat satın alım yapmayan kullanıcıları hedeflemek istiyordu. Bu hedefleri doğrultusunda Sizmek Dynamic Creative teknolojisine güvenerek bir retargeting kampanyası planladılar.
Hazırlanan XML aracılığıyla, kreatiflere günlük ürün güncellemeleri aktarıldı ve kullanıcıların güncel ürünleri görmesi sağlandı.
Kampanya sonunda %0.34’lük bir CTR oranına ulaşıldı. Bu oran, Sizmek DCO çözümü kullanılmadan önceki kampanyanın oranıyla kıyaslandığında, CTR oranında %100’lük bir artış olduğunu gösterdi.
Ayrıntılı bilgi için Turkey@sizmek.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Instagram
View this email in your browser


This email was sent to *|EMAIL|*
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
*|LIST:ADDRESSLINE|*

*|REWARDS|*