Sizmek DCO Başarı Hikayeleri

Sizmek DCO, göz açıp kapayıncaya kadar yayına hazır hale gelen kampanyalarla her kullanıcıya özel kişiselleştirme ve geri dönüşleri artırma fırsatı sunuyor. Bu hafta sizlere Sizmek DCO ile yapılan başarılı kampanya çalışmalarından örnekler sunuyoruz.
 
Starbucks
Starbucks, çeşitli kahve ürünleri için kurguladığı kampanyasını Sizmek Dynamic Creative ile hayata geçirdi. Starbucks, sıcak ve soğuk olarak ayrılan kahvelerini hava durumuna göre değişecek şekilde kullanıcılara gösterdi.

 
Günlük olarak otomatik bir şekilde değişen kreatif versiyonlarının hava durumu, şehir ve gün bazlı raporlamaları yapıldı. Kampanya sonucunda CTR oranı, beklenilenin yaklaşık 2 katına çıktı.
 
Citibank
Citibank, Sizmek Dynamic Creative kullanarak 3 gün içinde 87 versiyonlu bir DCO kampanyası oluşturdu. (Önceki kampanyada 64 versiyonun üretilmesi 1 haftadan fazla sürmüştü)
Kampanyada içerik hedeflemesi yapıldı ve konu bazlı farklı versiyonlar oluşturuldu. Ayrıca tıklama davranışlarına göre retargeting yapıldı.

 
Tıklama oranı ve lead oranına göre otomatik optimizasyon yapıldı.
Kampanya sonunda davranış hedeflemesi yapılmayan önceki bir kampanyaya oranla %42 lead (kredi kartı başvurusu) artışı elde edildi.
Ayrıntılı bilgi için Turkey@sizmek.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Instagram
View this email in your browser


This email was sent to *|EMAIL|*
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
*|LIST:ADDRESSLINE|*

*|REWARDS|*