16-01-2019
MRC Akreditasyonlarımız Yenilendi
Sizmek olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren önceliğimiz ve hedefimiz, her zaman Media Rating Council (MRC) tarafından belirlenen standartlara uymak olmuştur. Her sene olduğu gibi bu sene de, MRC akreditasyonumuzu display, video ve mobil platformlarda yenilediğimizi sizlere duyurmaktan mutluyuz.
MRC Onaylı Impression ve Viewability
Ölçüm hizmetlerinin geçerli, güvenilir ve etkili olmasını sağlamak için çalışmalar yapan MRC, kendisi tarafından onaylanan ölçüm hizmetlerinin takibini yapar. Bu hizmetlerin kalite ve doğruluk standartlarına uymaları için ise çalışmalar yürütmektedir. Sizmek olarak her zaman olduğu gibi impression (display, video, mobile), viewability (display, video), unique views ve frequency ölçümlerinde akreditasyonlarımız MRC tarafından yenilendi.
Sizmek/MRC Güvencesi ve Ölçümlemede Şeffaflık
Envanter seçimi, veri erişimi, kontrolü, raporlama ve analiz konusunda tam bir şeffaflığa sahip olma özgürlüğü, reklamverenler için kampanya performansı ve verimliliği kadar önemlidir. Sizmek/MRC ölçüm kalitesi güvencesi ile, kampanyalarınıza tarafsız bir bakış açısıyla yaklaşabilir ve şeffaf sonuçlar elde edebilirsiniz.
Sizmek MRC akreditasyonu ile, kampanya ölçümlemelerinizin doğrulanmış ve güvenilir olarak size ulaştığından rahatlıkla emin olabilirsiniz.
turkey@sizmek.com


This email was sent to *|EMAIL|*
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
*|LIST:ADDRESSLINE|*

*|REWARDS|*