Sizmek ile DCO Senaryoları 

Internet erişimi geliştikçe markalar dijitalde herkese ulaşabilir oldu. Markaların hedefi artık daha fazla insanın gözünün önüne çıkmak değil, insanların zihinlerine girebilmek. Bu da kişilere özel onlarla ilgili mesajlar vermeyi gerektiriyor. IAB-Adlucent araştırması da tüketicilerin %75’inin daha az ve ilgi alanlarına, alışveriş alışkanlıklarına yakın reklamlar görmeyi tercih ettiğini gösteriyor. Epsilon araştırması da, kullanıcıların %80’inin kendilerine özel reklamların satın almaya daha çok yönelttiğini belirtiyor.
Siz de kişiselleştirilmiş mesajlarınızla, geri dönüşlerinizi artırma şansını yakalayın. Size en uygun kampanya senaryosunu Sizmek DCO ile hayata geçirelim. 2 haftalık bülten dizimizde sizinle fark yaratabileceğiniz DCO senaryolarını paylaşacağız:

Ürüne Göre Retargeting: Kullanıcının incelediği veya sepetine ekleyip bıraktığı son ürünü öne çıkartın. Ya da ürünün satın alımı yapılmışsa, birlikte kullanılabilecek diğer ürünleri gösterin.

Sitenizde Ürün Konfigürasyonu Yapanları Hedefleme: Örneğin, kullanıcının sitenizde tasarladığı bir arabayı veya alternatiflerini gösterin, satış fırsatını güçlendirin. “Hayallerinin Arabası Seninle!”

Yakındaki Etkinlikler: Sadece 5 gün kaldı… Son Gün! Kaçırmayın! Kullanıcıların merakını, yapacağınız etkinliklere geri sayım yaparak artırın.

Sizmek DCO’nun sunduğu fırsatlardan faydalanmak için turkey@sizmek.com adresinden bize ulaşın, yaratıcı kampanya hayallerinizi birlikte tasarlayalım.
View this email in your browser


This email was sent to *|EMAIL|*
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
*|LIST:ADDRESSLINE|*

*|REWARDS|*